Сольова наркоманія та лікування сольової залежності

Сольова наркоманія та лікування сольової залежності

Наркоманія є однією з головних проблем, що існують у сучасному світі. Фармацевтичні технології розвиваються щодня і з’являються не лише нові препарати, а й різні синтетичні наркотики. Сольова залежність входить до списку найскладніших залежностей, якої самостійно або в домашніх умовах неможливо позбутися. Після того, як людина приймає один раз, більше вже не може зупинитися, і вона перебуває у постійному пошуку дози. І тут вам знадобиться спеціалізована допомога, яку надає центр лікування наркозалежності.

Сольова наркоманія: як проявляється

Наркотик сіль – це найбільш популярний препарат серед наркоманів, який користується популярністю. Звикають до нього миттєво, а от «зіскочити» можна лише з кваліфікованою допомогою. Виглядає в основному у вигляді білого порошку, який вдихають через ніс або вживати іншим способом. Сольова залежність лікування має відбуватися під суворим наглядом професійних лікарів у відповідній клініці. І дуже важливо вчасно визначити рівень наркозалежності, щоб нарколог міг призначити правильне лікування наркозалежності та забезпечити психологічну допомогу.

Сольового наркомана можна визначити за деякими ознаками. Перше – це різка зміна поведінки людини. Юнаки та дівчата у підлітковому віці можуть заводити підозрілих друзів у той момент, коли припиняють спілкування зі старим колом спілкування. Виявляється депресивний стан, часта зміна настрою та дратівливість. З боку фізичного здоров’я розширюються зіниці, вони неприродно блищать. З’являються неконтрольовані рухи тіла, можливо падіння та катання по підлозі, інше. Якщо ви спостерігаєте подібні моменти, варто негайно пройти лікування в наркологічній клініці.

Лікування сольової залежності зазвичай складається з комбінації психотерапевтичних заходів та ліків, можливо, доповнених консультуванням із соціальної роботи та працетерапією. Відповідно, бере участь команда психологів, ерготерапевтів, психіатричних медсестер, фізіотерапевтів та соціальних працівників. Лікарі є фахівцями в цій галузі проходять підвищення кваліфікації, тому наявні психіатричні захворювання (наприклад, депресія, тривожні розлади) також можуть бути виліковані кваліфіковано.

Центр реабілітації наркоманів Одеса: шлях у нове життя

Реабілітаційний центр Еверест пропонує постраждалим ефективне лікування наркоманії. Ми супроводжуємо та підтримуємо наших клієнтів на шляху до осмисленого та помірного життя. Окрім завдання медичної реабілітації, ми надаємо великого значення змістовним дискусіям разом із пацієнтом, щоб прокласти реалістичну перспективу на майбутнє та надати подальшу допомогу. Ми не вважаємо себе насамперед «фахівцями з наркотиків», а скоріше людьми, які використовують свої спеціальні знання, щоб показати тим, хто постраждав, у різний спосіб позбутися залежності.

Ми забезпечуємо анонімне лікування наркоманії. Вся інформація суворо конфіденційна та доступна для найближчих людей, хто підтримує постраждалого. Ми намагаємося розробляти нові концепції у сфері одужання наркозалежних, тому наш персонал завжди підвищує свою кваліфікацію. Центральне значення для успіху, який переслідує вся команда нашої клініки, проводячи лікування від сольової залежності, має розвиток задоволеного життя без речовин, що викликають звикання. Терапія та лікування залежності від солі явно орієнтовано на помірність. Ми забезпечуємо високий професійний стандарт, інтегрований у різні внутрішні та зовнішні заходи забезпечення якості.

Лікування наркоманії та подальша реабілітація сольових наркоманів у нашій клініці відрізняється короткочасністю та високим ступенем одужання. Це означає, що немає тривалих простоїв для роботи та сім’ї. Крім лікування абстинентного синдрому та інших фізичних наслідків вживання наркотиків та формування стійкої мотивації до змін, залежність також лікується від початку. Ми завжди беремо до уваги психологічні та соціальні аспекти хвороби. У рамках стаціонарної психотерапії виробляється здатність до помірності. По суті, це включає «перепрограмування» адиктивної пам’яті за допомогою поведінкової терапії, а також психологічну підготовку до повноцінного життя наркотичних речовин.

Ви відчуваєте, що втрачаєте контроль за своїм життям? Ви шукаєте спосіб повернути все до своїх рук? Тоді ми до ваших послуг – допоможемо, підтримаємо та вилікуємо. Телефонуйте вже зараз і не відкладайте здорове життя на потім.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22