Переваги анонімного лікування наркозалежності

Переваги анонімного лікування наркозалежності

Вкрай рідко лікування наркозалежності є рішенням самого пацієнта. Найчастіше про наявність проблем із залежністю першими розпочинають розмову саме близькі люди – рідні та друзі хворого. Проте, щоб позбутися згубного впливу на людський організм і психіку наркотичних речовин, бажання має виходити від самого пацієнта, але не від його сім’ї. Звичайно, допомога у пошуку мотивації – дуже важлива. Але й бажання щось змінити у хворого – неймовірно важливе і є справді основним чинником успішного лікування. І анонімне лікування наркоманії у такій ситуації здатне дати відмінні результати.

Чому наркомани віддають перевагу анонімному лікуванню?

Проблеми з наркотичною залежністю можуть сповна зіпсувати життя як самому наркоману, а й його оточенню. Багато хто через згубну пристрасть до наркотиків втрачає роботу, сім’ї та всілякі соціальні контакти. Як би людина не прийшла до вибору розпочати життя заново, у більшості випадків люди хочуть проходити лікування анонімно.

Дуже часто люди, які починають усвідомлювати цілісну картину всього, що відбувається з ними, починають закриватися в собі і поринають у пригнічений стан, а то й у депресію. Багато хто починає терзати себе внутрішніми сумнівами, засудженням за все, що відбувається навколо. Як наслідок, такі люди можуть повністю знищити себе і зруйнувати власне життя. Саме в цей момент вони бажають, щоб про їхню проблему з наркотиками знали якнайменше людей. Адже це може справді негативно позначитися на їхніх взаєминах з іншими людьми, а також спричинити проблеми з подальшим працевлаштуванням.

Згідно зі статистикою, багато наркоманів навіть зривалися після реабілітаційного курсу лише тому, що про їхню проблему з наркотичною залежністю дізналося багато людей. Від таких людей відверталося суспільство, їх звільняли з роботи та закривали перед ними на співбесідах. Колишніх наркоманів засуджували та відчували зневагу. Погодьтеся, впоратися зі своєю проблемою за такого оточення вкрай складно. Адже подібні фактори справляють справді сильний негативний вплив та величезний тиск на залежного. Як наслідок, рецидив неминучий. І зрив відбувається справді швидко. Адже така людина не розуміє, як і для чого їй далі жити, вона не має мотивації боротися зі згубною звичкою, і вона може вирішити здатися, так і не досягнувши поставленої мети.

Ефективне лікування наркотичної залежності: переваги анонімного лікування

Саме анонімне лікування наркоманії у клініці дозволяє пацієнту почуватися захищеним. Адже важливо розуміти, що таке лікування не закінчується безпосередньо після витягу з реабілітаційного центру. Це величезна праця – рухатися далі і знаходити в собі сили не піддаватися колишнім помилкам. Так, залежні після виходу з клініки можуть зіткнутися з різноманітними проблемами, серед яких:

  • відсторонене відношення старих друзів;
  • засуджуючі погляди знайомих;
  • відсутність роботи (адже її наркоман уже міг втратити);
  • страх залишитися на самоті разом зі своїми проблемами.

Найкращим відволікаючим фактором, що дозволяє позбавити людину поганих думок і необдуманих вчинків, стане нова робота або захоплення. Саме тут велике значення має анонімна реабілітація від наркотиків . Адже чим менше людей знає про проблеми залежного, пов’язані з вживанням наркотиків у минулому, тим легше йому адаптуватиметься в новому суспільстві, отримати бажану роботу, познайомиться з дівчиною (або молодою людиною), налагодити нормальне життя. Так і ставлення до людини, що одужує, буде набагато краще.

Варто також зазначити, що у деяких випадках анонімність здатна допомогти людині зберегти престижну чи високооплачувану роботу. Більшість центрів ставитиметься з розумінням до хворих та залежних людей, у тому числі й наркологічний центр «Еверест». Тут не повідомляють державні органи даних своїх пацієнтів. Тому можна бути впевненими в абсолютній анонімності лікування та реабілітації.

В «Евересті» створені всі необхідні умови для якісного та ефективного лікування наркотичної залежності. Реабілітаційний центр допомагає всім, хто цього потребує. Тут зібрані справді кваліфіковані лікарі: наркологи, терапевти, психологи, психіатри та багато інших. Використовуються лише сучасні дієві методики позбавлення згубної залежності. Застосовується і медикаментозне лікування та масажі, психотерапія. Будь-яке лікування потребує комплексного підходу. І «Еверест» здатний це запропонувати на анонімній основі без ухвали на облік у наркодиспансері.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22