Відновлення психіки після наркотиків

Відновлення психіки після наркотиків

Нормалізація роботи організму після вживання може зайняти до 30 днів, чого не можна сказати про психологічний та емоційний стан. Відновлення психіки після наркотиків – це тривалий процес роботи над хибними переконаннями, психологічними труднощами, формуванням системи принципів та цінностей.

Основний етап реабілітації – це індивідуальні та групові консультації з психологом, тренінги особистісного зростання, арт-терапія та інші психотерапевтичні методики лікування наркозалежності, які успішно використовуються фахівцями реабілітаційного центру «Еверест».

Наслідки вживання наркотиків для психіки

Психози, галюцинози, панічний страх та нав’язливі ідеї – це наслідки вживання наркотиків для психіки. Нестійкий емоційний стан наркомана може призвести до необдуманих вчинків, а під впливом ПАР людина може завдати шкоди собі чи оточуючим людям.

Щоб позбавитися психічних розладів на тлі вживання наркотиків, потрібно звернутися до психолога, психотерапевта. У стаціонарі наркологічного центру «Еверест» вам нададуть професійну допомогу. Ми допоможемо відновити психіку після вживання наркотиків без медикаментозних методів.

Скільки відновлюється психіка наркоманів

Люди часто цікавляться, скільки відновлюється психіка наркоманів? Все залежить від стажу вживання та індивідуальних особливостей кожної людини. Багато хто зауважує, що навіть відмовившись від наркотиків залишаються побічні ефекти – параноя, замкнутість, проблеми з мовленням та координацією рухів.

Все це свідчить про прояв психологічної залежності. Відновлення психіки – це поетапний процес навчання навичкам, необхідні життя у соціумі без вживання наркотиків. Наші фахівці допоможуть вам адаптуватися до нових умов та повернути розсудливість.

Як кинути вживати наркотики?

Однією з причин, чому не вдається кинути вживати наркотики самостійно, є психологічна залежність. У наркологічному центрі «Еверест» застосовується ефективна програма реабілітації та психотерапії, лікування відбувається під цілодобовим наглядом фахівців.

Кожен етап програми терапії спрямований на подолання потягу до вживання наркотиків, формування навичок запобігання зриву та мотивації до тверезого способу життя. Якщо ви не можете відмовитися від наркотиків – зверніться до професіоналів, які складуть вам індивідуальний план лікування.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22